chapaevka-church

Божий Втішитель

27,05,18 Свято Трійці15 Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!(грец. – будете зберігати)
16 І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував,
17 Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він.
(Iван.14:15-17)


Обітниця Господа про іншого Втішителя для учнів Його, здійснилася в День Пятидесятниці(Дії.2розд) в повному обсязі. Причому з приходом Духа Святого апостоли дійсно збагнули перевагу Його дії для виконання місії послідовників Христа над тілесним перебуванням Господа раніше. Адже тепер вони не розлучалися зі Спасом ніде і ніколи де б вони не знаходилися та мали надзвичайну допомогу Його скрізь і у всіх обставинах.

Сходження Духа Святого стало не тільки благом і допомогою для апостолів, але й для всіх християн навіки, доки Сам Христос не прийде знову за церквою Своєю. І ця поміч проявляється у тому, що Дух Святий перебуває із нами і в нас завжди й довічно(Ів.14:16-17).

Він всиновлює людину для Бога в момент її покаяння та навернення до Христа (Рим.8:14-16). Він занурює нас у Христа і Церкву Його (1Кор.12:12,13). Він освячує нас, змінюючи на образ Сина Божого впродовж всього нашого життя.(Еф.1:13), (2Сол.2:13),(2Кор.3:18). Дух Святий зміцнює нас "підзаряджуючи" силою Своєю (Дiї.1:8), (Еф.3:16,17), (Лук.12:11,12). Виробляє в нас і через нас Свої плоди на славу вічного Бога (Гал.5:22,23), (1Кор.12:7). З рештою Він воскрешає нас до нового життя та зробить це у певний момент воскресіння нас у нових тілах, подібних прославленому Тілу нашого Господа(Рим.8:11),(Еф.2:5).

Тож ми маємо завжди дякувати Творцеві за Його Духа Святого, що свого часу привів нас до спасіння у Христі та працює із нами кожного дня, щоб ми були плідними в житті та щасливими завжди.

В той день свята Трійці, ми по-особливому концентрували увагу богослужіння на Дусі Святому, що чинить дивовижні речі у житті людини й при цьому направляє нашу увагу виключно на Ісуса Христа, що став для нас і Спасом, і Господом навіки. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 19

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0