chapaevka-church

День головного проголошення

03,06,18 Богослужіння Церкви Христа Спасителя26 Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. (1Кор.11:26)

Так склалося, що тієї неділі значна частина служителів була відсутня у церковному зібранні. Одні поїхали із "Наметовою євангелізацією" до Донецької області, другі працювали, дехто був у гостях, а деякі з інших причин не змогли прийти. Це зумовило проводити богослужіння без церковного хору і звичайно ж внесло свої корективи. Проте церковне зібрання ніколи не має нестатку, якщо в ньому здійснюється Божа істина в щирості та любові. Головне, щоб все дійство прославляло Бога, а присутні прислухалися до голосу Його в піснях, віршах, проповіді.

Ось і цього разу на зміну хору прийшла наша "молода гвардія", як ми з любов'ю й жартома називаємо жіночу молитовну групу під керівництвом сестри Насті Бакало. Сестрички виконали декілька пісень, прочитали вірші, засвідчили про дію Бога у їхньому житті. І цей виступ дійсно виробив неабияке натхнення й бажання прославляти Спасителя все більше. І особливо це було актуальним у той день Спомину, що здійснювався за розкладом першої неділі нового місяця.

А ще добрим підбадьоренням стала проповідь брата Олександра Пономаренка, який тієї неділі прибув у зібрання(вперше з часу відділення його для служіння в с.Деньги) разом із іншими місцевими віруючими села Деньги. Саша засвідчив про великі справи Божі у його особистому житті та житті церкви, що нині будує новий Дім молитви. А також закликав у своїй проповіді щиро присвячувати все своє життя Ісусу Христу, Який підтвердив Свою справжню любов до людини на Голгофському хресті, прийнявши покарання за гріхи наші й подарувавши вічне життя і вічне щастя кожному, хто приймає Його благодать.

Кожного разу, під час звершення священнодії Вечері Господньої, по-особливому замислюєшся над стражданнями Христа та над своєю власною поведінкою у всіх обставинах життя. І завжди відчуваєш певний сором, що зміг би більше робити для Господа в знак вдячності за Його незмірну доброту. Це незмінно викликає сердечне покаяння та благання допомоги Батька робити у своєму житті відповідне.

Завжди пам’ятати про Божу любов і своє призначення на землі. Свідчити про свого Господа скрізь і завжди, - це гасло не тільки того зібрання і гасло церкви цього року, але девіз для всього нашого життя. Тільки Бог гідний всієї слави, адже тільки Він є причиною всього блага християн і всіх наших успіхів також.

Тому в зібранні постійно лунали слова піднесення Творця та сердечне впокорення перед Ним і особливо в той день Спомину смерті Ісуса Христа на Голгофському хресті.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 19

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0