chapaevka-church

Докір із закликом

22,07,18 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя24 та і прорік: Не бійся, Павле, бо треба тобі перед кесарем стати, і ось Бог дарував тобі всіх, хто з тобою пливе.
25 Тому то тримайтесь на дусі, о мужі, бо я вірую Богові, що станеться так, як було мені сказано. (Дiї.27:24,25)

40 І сказав Він до них: Чого ви такі полохливі? Чому віри не маєте? (Мар.4:40)


В останній промові із серії проповідей на Книгу "Діяння святих апостолів", яскравим моментом, сказаним братом Олександром Горюновим, був коментар випадку на морі із апостолом Павлом по дорозі до Риму.

Слово Боже описує цю історію дещо схоже із пригодою нашого Господа, коли Він плив по морю із Своїми учнями. Як у першому так і в другому випадку сталася велика буря, що була загрозою потоплення плавучого засобу, а разом із ним і всіх його пасажирів. Це супроводжувалося загальним страхом, що виникає у кожної людини. Також в обох випадках ми можемо бачити, як здійснюється Божий план незалежно від будь-яких обставин та що хоче бачити Бог у дітях Своїх при таких чи подібних обставинах.

Це природно коли людина лякається якихось речей, що загрожують життю. Вона створена для життя і має в собі це велике бажання жити. Річ тільки в тому, що багато-хто опинившись в такому становищі впадає у відчай та паніку, а дехто чітко знає, що йому робити й де шукати виходу. І останні саме є християни, бо мають живу дієву допомогу у всіх проблемах та в безпорадності життя(Євр.2:18; 4:15).

Слово Боже запевняє нас, що Господь чітко контролює наше життя й ніщо не станеться без Його волі(Лук.12:7; Дiї.27:34). І випадки учнів із Христом та Павла із своїми супутниками на морі під час шторму, переконливо підтверджує цю істину.

Також у цих історіях міститься докір та заклик вірно чинити нам не тільки в екстремальних умовах, але й у всьому нашому житті, сповненому чисельних неприємностей. Віра в Бога має на увазі й повну довіру Йому, а не лише визнання Його існування. Це вірність Господній волі завжди, щоб із нами не траплялося, - будь то біда чи життєва марнота. Це діюче розуміння того, що Він має план на наше життя й здійснить його обов’язково, незалежно від нашого бажання. Й тому мудро буде коритися та приймати все у житті, щоб не відбувалося із нами та мати тверду віру й надію тільки на нашого Спасителя Ісуса Христа. Й тільки у Ньому знаходити пояснення та шлях для наших дій.

Закінчивши Книгу "Діяннь", ми перейдемо до іншої, не менш важливої та корисної для нашого життя й служіння книги. Але, щоб ми не вивчали, в кожній із них буде присутнім цей заклик твердо вірити своєму Творцю! А можливо й докір за наше маловір'я?


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 15

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0