chapaevka-church

ШЛЮБ, В ЦЕНТРІ ЯКОГО БОГ

19,08,18 Шлюб в Церкві Христа Спасителя9 Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій,
10 і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його...
11 Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному?
12 А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро порветься! (Екл.4:9-12)


Шлюб, - це задум та винахід Бога(Бут.2:24) і тому найкращим принципом будівництва сім'ї, буде саме будівництво за Його "інструкцією", викладеній у Слові Божому. Біблія ж, сповіщає, що тільки той шлюб відповідає волі Всевишнього, в центрі якого знаходиться саме Господь.

Сьогодні все більше бачиш, як шлюб втрачає свій, запланований Творцем, авторитет. Багато молодих людей не тільки не узаконюють свої стосунки перед державою, але й не звертають уваги на серйозність цього питання перед Богом. Так званий громадянський шлюб, без місця в ньому Богові і майже ніяких зобов’язань перед суспільством, набирає все більшої популярності. Молоді люди сходяться і живуть разом(у блуді), а при певних обставинах просто "розбігаються", не маючи докору совісті, бо ні перед ким і нічим не присягалися.

Та Господь говорить, що поєднання у шлюбі двох сердець, - це надзвичайна таємниця, яка має особливе значення для кожного з них(Бут.2:24). У волі Бога, щоб чоловік та жінка об'єдналися у законному шлюбі не тільки для сумісного проживання, але стали одним цілим і ніколи не розлучалися тут на землі аж до самої смерті(Матв.19:6).

Творець, знаючи становище людини, радить одружуватися чи виходити заміж всім людям і робити це тільки в Господі(1Кор.7:39; 2Кор.6:14-16). Саме такий шлюб буде благословенним і виконуватиме своє призначення, маючи при цьому силу згори(Екл.4:9).

В такому шлюбі Всевишній дійсно знаходиться в його центрі, а як наслідок і керує всім його процесом. Спільна й нерозривна праця над своєю сім'єю двох дітей Божих, приносить потрібний результат, що вміщає велику радість, задоволення та щастя, не дивлячись ні нащо. Така пара зможе долати усі негаразди та проблеми життя й приходити до успіху у всьому. Це дійсно сила, яку не здолати нікому, адже в середині її знаходиться Бог!

Саме із таким наміром та прагненням поєдналися у шлюбі наші Женя Леонтьєв та Юля Бакало , щоб не просто бути щасливими разом, але й надалі прославляти Господа, тільки тепер вже, як сім'я, створена та освячена за волею Його.

Бажаємо новій сім'ї всього найкращого й доброго, а найбільше вірності Господу, що буде виявлятися у Богоцентричності всього їхнього подружнього життя.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0