chapaevka-church

Покрита вина

07,10,18 Покрита вина7 Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. (Як.4:7)

Продовжуючи вивчати Книгу Якова, ми тієї неділі знову зустрілися із чудовою істиною щодо необхідних практичних кроків християн у справі їхнього освячення й виконання свого покликання.

Ми дуже часто зіштовхуємося із самими різними обставинами у житті й служінні Господу. При цьому не завжди вони є приємними чи радісними і тим більше успішними. Часто ми розраховуємо на один результат, а в підсумку отримуємо зовсім інший. А причина всім нашим невдачам, - непослух своєму Богові, за яким стоїть найперше, - власна гордість. Бажання чинити за своїм вподобанням, є головним чинником у діяннях спротиву волі Всевишнього.

Коли б людина покорялася Творцю, то навіть неприємні речі в її житті були б успіхом, які в кінцевому результаті приносять добро(Рим.8:28). Тому й сказано, що покора виробляє таке необхідне благо: " …Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать." (Як.4:6). Підкоритися, - означає щиро покаятися у своїй нинішній поведінці, що має на увазі повернення на 180 градусів лицем від гріха до Бога. Тобто повністю перестати робити те, що є неприйнятним Господу й Він це забороняє робити. І навпаки у всьому діяти так, як цього хоче Спаситель. В такому світлі особистого життя ворог людини диявол, не зможе бути переможцем, але тільки переможеним. Власне кажучи кожен, хто зблизився із Всевишнім не може не протистояти нападкам сатани і не перемагати його також.

Сама ж людина не в змозі так чинити, щоб ставати переможцем у схватках із дияволом, бо її гріховна природа практично належить йому. Але це є лише до часу доки душа не впокориться Господу, Який заплатив за всю нашу вину й покрив її Своєю Власною жертвою на Голгофі. Саме тільки така спокута своєї вини може надати кожному і визволення від залежності сатані, і силу перемагати його під час всього свого життя та служіння.

В тому служінні, за звичаєм першої неділі місяця, ми виконували також і заповідь Вечері Господньої, щоб в черговий раз згадувати про ціну свого спасіння, звіщати її всьому світові та прославляти Христа за Його безцінний подвиг на Голгофському хресті.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0