chapaevka-church

Безперервне дякування

14,10,18 Жнива у Кедині Горі18 Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.
(1Сол.5:18)


Жити зі щирою вдячністю Господу за все, є звичайним явищем дітей Божих. Такий стан душі з'являється в момент народження згори і не перестає проявлятися на протязі всього земного шляху кожного християнина. Бо й дійсно, ми бачимо Божу руку та Його благословення в усьому, яким би воно не було. Ми дякуємо Всевишньому за все радісне й приємне і навпаки, коли нам не до посмішок й перебуваємо під великим тиском проблем в нашому земному бутті. Та все ж таки радісних моментів набагато більше, бо Батько нас жалує й винагороджує не за провинами нашими, але виявляє Свою милість і благодать до нас завжди й особливо це видно в час нашого упокорення.

Тієї неділі, окрім традиційних богослужінь, в церкві с.Кедина Гора проводилося й свято Жнив. І звичайно ж в таке свято особливу увагу приділяли Господній милості у зібраному врожаю та Його благодаті у Христі Ісусі.

Пастор Дмитро Коваль дуже наголошував на важливості й необхідності постійного дякування Богу за все, бо це не тільки справедливо, але й є виконанням волі Бога усіма, хто пізнав спасіння в Сині Його.

Також окрім граційного дякування в таке свято, було й традиційне пригощання всіх присутніх. Місцеві віруючі наготували дуже смачний обід, щоб кожен зміг ще раз переконатися у доброті Бога та воздати Йому хвалу в той час та на протязі всього свого життя в подальшому. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0