chapaevka-church

Два зібрання і безліч благословінь

18,11,18 Візит до церков Канівщини3 Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що нас у Христі поблагословив усяким благословенням духовним у небесах, (Еф.1:3)

Поїздка до церкви села Грищенці, Канівського району, Черкаської області, мала ціль здійснити священнодію рукопокладення на служіння пастора брата Іващенка Миколу Юхимовича, що понад десять років вірно та віддано служить Господу в даній місцевості.

Брат Микола вже не дуже молода людина, проте він сповнений сил та енергії продовжувати працювати на славу Бога і його вірна помічниця-дружина Таня повністю розділяє його стремління. Вони разом служать в тому селі із самого початку й не знічуються ніколи.

Грищенці, - село невеличке із населенням трохи більше 600 чоловік, але Бог звертає на нього неабияку Свою увагу, бо дарував тієї неділі йому "офіційного" Свого представника, "пастуха", щоб люди мали можливість знати істину, шлях до порятунку в Ісусі Христі та мати ситне пасовище під час своєї подорожі до Царства Його.

Як і скрізь у сільській місцевості, доросле населення дуже затверділе до сприйняття Євангелії та приходу в "неправославні" церкви, а ось дітки дуже раді церкві і з бадьорістю приходять у літні табори та в церковну Недільну школу. Навіть дивуєшся, як вони мають таке бажання проводити час із "дідусем та бабусею", радіти тому й участувати у житті церкви. Безумовно, що це наш благий і всесильний Бог стоїть за таким перебігом подій!

Та діти дають не лише надію, але й впевненість у майбутньому справи Господньої в тому селі. Адже вони так швидко зростають і невдовзі зможуть ставати вже самі служителями. Та головне в цей час їхнього зростання,- не втратити тісного зв’язку із ними й вселяти в них істину Божу, що жива і діяльна та здатна творити величні справи.(Євр.4:12)

А ще яскравим моментом того служіння стало покаяння місцевої жіночки, що вже певний час ходить до зібрання, а в той день вирішила цілком посвятити своє життя Христу, як це зробив у свої посвяті брат Микола, який і звершив молитву над нею, але вже в якості пресвітера церкви.

Думаю, що навіть зайвим є говорити про чисельність благословінь, які ми отримали в тому Господньому зібранні, бо в кожному із них людині надходить їх безліч, якщо звичайно ж вона прагне цього.

Та на цьому наші благословення не закінчилися, бо пастор із сусіднього села Бобриці люб’язно нас запросив і до них на служіння після обіду. Коли ми відвідали громаду в Бобрицях й розділили з нею щастя єднання у Христі та щире поклоніння нашому спільному Спасу, то дійсно благословінь Божих ми так примножили, що всю дорогу додому тільки й говорили про надзвичайно щасливий день в нашому житті.

Всі ми прекрасно знаємо, що те блаженство нам надходить тільки від Батька Небесного, тому і славу ми не перестаємо віддавати лише Йому. І особливо коли думаємо про заплачену ціну нашого благословення, Єдиним Сином Його Ісусом Христом. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0