chapaevka-church

Найкращий спосіб прославити Бога

02,12,18 Богослужіння Церкви Христа Спасителя13 Тому то, підперезавши стегна свого розуму та бувши тверезі, майте досконалу надію на благодать, що приноситься вам в з'явленні Ісуса Христа.
14 Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання,
15 але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні,
16 бо написано: Будьте святі, Я бо святий!
1Петр.1:13-16


Збагнувши благодать Господа Ісуса Христа, ту живу надію(1Петр.1:3), що ніколи не зникне й не зіпсується, людина має правильно на це відреагувати. Немає вже місця для "розхлябаності", але тільки зосередженню всіх думок, всіх своїх справ та й всього свого земного життя на виконанні волі Господа.

Батько Небесний обіцяє Своїм дітям повну благодать при зустрічі із Христом і це є великим стимулом для святого життя. Іншими словами, - вірне Господу життя, варте всяких випробувань і навіть страждань, що виникають на шляху християн(2Тим.3:12).

Нерідко трапляється так, що з наверненням до Спасителя, людина відразу ж зрікається всього свого попереднього гріховного життя й цілком віддається Богу. Та з часом свого християнського досвіду, починає допускати якісь моменти із свого минуло. Звичайно ж вона переживає з цього приводу, а можливо і навіть страждає, але це говорить, що вона або втратила пильність, або вела себе просто неслухняно до Батьківської науки. Не дивно, що тоді й приходять відповідні наслідки.

Творець бажає, щоб ми проводили наше життя у святому поводженні скрізь і завжди. Наше призначення, - світити світові, а не "ганьбити" Батька своєю поведінкою. Коли ми стали Його дітьми, то маємо і уподібнюватися до Батька. Таким чином ми найкраще прославимо Бога та виразимо Йому свою вдячність, свій страх і своє правдиве шанування.

В богослужінні тієї неділі ми говорили на цю тему, продовжуючи наше вивчення Першого послання Петра. А ще виконали заповідь Ісуса Христа, завершивши Вечерю Його.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0