chapaevka-church

Мир, принесений Месією

25,12,18 Святкування Різдва14 Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля! (Лук.2:14)

Різдво, - це Божа заслуга, що відображає справедливість, премудрість та велич Творця, Який втілився у звичайну людину, щоб здійснити Свій задум, щодо її порятунку.

Справедливість у тому, що Божі закони є дійсно не поступними і гріх неодмінно буде покарано. Премудрість Господня у тому, що Він знайшов єдиновірний шлях для того, щоб не було порушено законності і водночас дати грішній душі добро. А велич у тому, що неосяжний Бог вмістився в одній людині і звершив неповторний подвиг на Голгофському хресті. Саме із цим і пов’язане народження Ісуса Христа у тілі людського немовляти.

Ціль втілення Христа, - встановити мир між людиною та Богом, що був втрачений у Едемському саду і став найбільшою катастрофою у всій історії людства. Мир(шалом - бібл.), принесений Христом більше ніж просто відсутність ворожнечі, як про це говорять тлумачні словники, - це повна гармонія між Богом і людиною. Внутрішній спокій і безпека. Повна переміна образу життя і вічне блаженне єднання, без якого людина є приреченою на муки.

Саме через відсутність правдивого миру людина і має всі ті біди з якими живе на землі. Із прояву недовіри, як це трапилося в Раю(Бут.3:1-5), почалося стрімке падіння людини, що принесло в підсумку смерть і вічне відсторонення від істинного щастя. Так було і так є нині. Людина стала ворогом свого Творця і це є найжахливішим.

Але народженням у тілі людському Ісуса Христа, людина отримала той єдиний благодатний шлях для вирішення своєї трагедії. Тільки в Ньому вона може здобути такий необхідний для неї мир із Богом. Ось чому так радісно й велично ангели співали про мир на землі(Лук.2:14).

Цьогорічне святкування Різдва Христового не було позбавлене цієї незрівнянної радості Доброї новини. Хоча на вулиці й панувала негода, а хуртовина просто завадила добратися багатьом до храму, все рівно свято відбулося і виконало своє призначення, - сповістило благодать Господню та прославило Його за цей безцінний дар спасіння в Ісусі Христі.

Немає більшої цінності для людини ніж отримати мир, принесений Месією, що й акцентовано сповіщає Різдво Христове. Христос народився, славімо Його!
Фото служіння


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 42

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0