chapaevka-church

Фундамент впливу

20,01,19 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя8 Нарешті, всі будьте однієї думки, співчутливі, братолюбні, милосердні, покірливі,
9 не платячи злом за зло, або лайкою за лайку, а навпаки - благословляйте, [знаючи], що ви були покликані на те, щоб успадкувати благословіння.
(1Пет.3:8,9)

Господь Ісус Христос створив церкву Свою(Мт.16,18) із певним призначенням і визначеними завданнями. Вона має суворо виконувати волю Його, бо належить Йому і існує тільки завдяки Господній дії й тому це просто є логічним.

Церква представляє Бога в цьому грішному світі й сповіщає істину(1Тим.3:15). Також церква повинна робити речі, що покладені їй в завдання, а це: поклонятися Богу, служити людям у їх потребах(духовних і насущних), євангелізувати світ, хрестити увірувавших й робити із них учнів Христових впродовж всього їхнього життя.

Але, щоб людина почала все це робити, вона має піддатися дії церкви. Другими словами, щоб людина приймала щось, потрібно мати на неї вплив, інакше вона слухає всі розповіді про Божу волю, або скептично, або з недовірою. Тільки слова, підтверджені особистою щирою поведінкою, можуть чинити вплив на когось. Якості, про які Апостол Петро говорить у 3розділі свого Першого послання, чітко визначають ці засоби впливу й об'являють про схвалене Богом життя, що містить в собі Його щедрі благословення.

Коли говориться про те, щоб церква мала одні думки, то мається на увазі, що кожен повинен, знаючи істину, жити нею та бути єдиним із прагненнями й цілями церкви. Боротися за неї і захищати її завжди. Невпинно бути частиною її сім'ї.

Слово співчутливі, означає бути чутливими разом або мати повну гармонію у почуттях, що проявляється у глибокому переживанні усім обставинам життя братів і сестер. Тобто перебувати разом у "радості і горі"(Рим.12:15).

Братолюбство говорить саме за себе, але має надзвичайно велике значення, бо недарма Сам Господь особливо наголошував на любові в момент Своєї останньої вечері із учнями перед Голгофою(Iван.13:35). Саме любов має надзвичайну силу впливу, адже її кожен здатний бачити та відчувати.

Милосердя є змістом християнства. Саме через милість Божу ми маємо Його благодать в Ісусі Христі. Отримавши дар прощення, християнин повинен виявляти її так само по відношенню й до інших. Милосердя дуже сильно впливає на людей і часто вони його особливо цінують.

Покора або смирення, є також якістю, що не може залишатися непоміченою у людей і Бога. В Писанні сказано, що Бог таким дає Свою ще більшу благодать(Як.4:6). Покірливі, - це люди скромної про себе думки, які ніколи не прагнуть досягати власних амбіцій, а на першому місці мають в пошані інших.

Воздаючи добором на зло, ми просто відкриваємо доброту Бога до людини. Саме так вчинив Син Божий по відношенню до грішної людини. Перебуваючи у таких справах і маючі такі якості, ми дійсно виконуємо волю свого Господа й маємо Його силу впливу на цей світ. Ми чинимо вірним своє життя і при цьому отримуємо схвалення та благословення нашого Спаса.

Такою була тема проповіді тієї неділі, що продовжила цикл проповідей на Книгу Першого послання ап.. Петра.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0