chapaevka-church

Торжество справедливості

27,01,19 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя13 І хто заподіє вам зле, коли будете ви оборонцями доброго?
14 А коли ви за правду й страждаєте, то ви блаженні! А їхнього страху не бійтеся, і не тривожтеся!
(1Петр.3:13,14)


Знав одного чоловіка, якого заарештували незаконно, сфабрикувавши на нього справу у спробі зґвалтування молодої дівчини. Причиною такої кривди, був його успішний особистий бізнес та небажання платити "данину" владним злочинцям. Тоді останні виробили план, як його усунути від справ, щоб в подальшому заволодіти прибутковою справою. Для цього вони підготували дівчину, яка напросилася на особисту бесіду під час якої почала кричати та рвати на собі одяг, звинувачуючи бізнесмена у насильстві над нею. Це були ті самі "лихі 90-ті" коли в країні практично панувало свавілля злодійства. Тоді подібних кримінальних справ було безліч, які приносили цілі трагедії невинним людям, або ж навпаки, закривалися згідно поведінки та дій обвинувачених. В більшості вирішували все гроші та по-іншому і не могло бути в той надзвичайно корумпований час.

Наш же герой, вів себе дуже впевнено і твердо. Він не піддавався на тиск та погрози і категорично відмовлявся йти на будь-який компроміс із своїми кривдниками. Чоловік знав істину й вірно слідував своїм шляхом, що вів до встановлення справедливості. Йому загрожував чималий строк, але він не боявся бо чітко знав, що правда із ним. Довгих три роки він вів боротьбу із державною "Фемідою". За цей час він став сам для себе адвокатом і написав дуже багато скарг до різних судів. Багато-хто йому говорив, що нічого в нього не вийде, що в кінці-кінців він отримає свій строк, а коли б пішов на поступки то отримав би обіцяне "обмежитися відсидженим". Але він не знітився, а навпаки самовіддано відстоював свою честь і справу, якій присвятив велику частину самого себе.

Через декілька років, коли я його зустрів знову, він мене приголомшив результатом своїх поневірянь. Виявилося, що Верховний суд спочатку закрив його справу через відсутність доказів, а потім він ще й зміг добитися грошової компенсації від держави за безпідставно проведені роки за решіткою. І сума компенсації була дуже великою, як на той час. Ця історія ілюструє істину того, що Божа правда обов'язково восторжествує у свій час.

Апостол Петро у 3 розділі свого Першого послання говорить про те, що зазвичай не кривдять тих, хто несе людям добро і християни саме так роблять. Але коли й стається страждання заради Христа і правди Його, то це в підсумку стає великим благословенням для них. Це завжди підбадьорює, коли ми залишаючись вірними Слову, переносимо певні незручності, образи чи навіть муки. Господь бачить нашу вірність і обов’язково винагородить відданих Своїх.

Нехай дана істина допомагає нам завжди бути непохитними у всіх випробуваннях, щоб наше життя відповідало нашому покликанню та собою прославляло нашого Спаса. Щоб воно було щирим і ніколи не мало подвійних стандартів. Про це проповідував пастор Владислав Ільїн у недільному зібранні, продовжуючи вивчення Першої книги ап.. Петра.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0