chapaevka-church

Остаток життя на славу Богу

10,02,19 Служіння Церкви Христа Спасителя1 Отож, коли тілом Христос постраждав за нас, то озбройтеся й ви тією самою думкою, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити,
2 щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі.
3 Бо досить минулого часу, коли ви чинили волю поган, ходили в розпусті, у пожадливостях, у піяцтві, у гулянках, у піятиках, у беззаконних ідолослужбах.
(1Петр.4:1-3)


Господь Ісус Христос прийшов на землю, щоб спасти людей від гріхів їхніх(Матв.1:21), таким чином Він приніс всім людям надію на порятунок і виконав волю Отця Небесного, Який захотів виправити наше безнадійне положення через страждання і смерть Свого Єдиного й Безгрішного Сина.

Своїм впокоренням Батькові й перенесеними стражданнями на Голгофському хресті, Ісус не тільки здобув таку необхідну перемогу над гріхом, але й показав нам приклад того, що ми маємо шукати на своїй земній дорозі. Виконувати волю Бога є головним пріоритетом для християн навіть якщо за це й доводиться терпіти позбавлення, проблеми, біди, страждання й біль чи навіть смерть. Немає нічого більш важливішого для ніж робити те, що хоче від нас Творець. Адже по завершенню свого земного шляху, дітей Божих чекає вічне й безгрішне життя, здобуте дорогоцінною кров'ю Сина.

Якщо люди в світі цього не розуміють і не приймають, а на навпаки поводяться нечестиво, то кожен хто пізнав Спаса вже покликаний чинити виключно волю свого Господа. Навіть коли минуле життя й проходило в нечисті, то все, що залишилося попереду повинно лише прославляти нашого Творця, адже Він гідний всієї слави, бо Він зглянувся над нашою бідою та вчинив нам благо в Ісусі Христі хоч за цим і стоять неймовірні муки Його.

Тієї неділі ця тема звучала не тільки в Благодатному, де йде вивчення Першого послання ап..Петра, але була й актуальною в церкві села Квітневого, де ми за планом проводили священнодію Вечері Господньої. Ми звершили там Спомин, а також підбадьорили місцевих сестричок, що решту недільних зібрань місяця проводять самостійно й вірно та на славу нашого Бога. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0