chapaevka-church

Надійний захист та могутня зброя

24,02,19 Богослужіння Церкви Христа Спасителя16 А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого.
17 Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже.
18 Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих,
(Еф.6:1-18)


В стародавні часи воїни використовували різні види щитів для ведення певних бойових дій. Були щити зовсім маленького розміру для близьких сутичок із ворогом, були щити середнього розміру для швидких маневрів, переміщень і т.п. І були щити великих розмірів в основному для ведення оборонних дій. Саме приклад великого щита, здатного захищати все тіло й гасити вогняні стріли, завдяки просоченню його певним розчином, використовує ап..Павло у посланні до Ефесян, як вказівку на щиру і дієву віру християн.

Подібно до ворогуючої сторони, сатана намагається влучити у вразливі місця дітей Божих своїми розжареними спокусами. Але, як і у випадку із військовою амуніцією, воїн міг залишатися невразливим для таких пострілів так і віруюча людина має надійний захист у абсолютній довірі Богові. Надія на Господа дасть той захист і угамування "вогню" у всі часи випробувань, що допускаються Всевишнім у моменти диявольських нападок. Віра у всемогутність нашого Творця є надійний захист і правдивий шлях до твердою впевненості кожної душі.

Та наше життя не обмежується лише обороною. Ми належимо до війська Божого і ведемо боротьбу із Його ворогом та нашим автоматично. Проте наше озброєння не таке, як у військ земних, але досконале та могутніше. Наша зброя здатна перемагати зло і змінювати серця поневолених сатаною людей. І ця зброя є живе Слово Боже, - Біблія. Саме завдяки цій зброї колись і ми були визволені від смертних оков, а наш кривдник блискавично переможений. Тепер же й наш час ставати до боротьби і вести війну проти самого лихого ворога та при цьому й не забувати про особистий захист.

Довіряючи Спасу, воювати виключно Святим Письмом та повсякчасно молитись про Божу справу, ми дійсно будемо виконувати наше призначення і тим радувати й прославляти нашого Господа за Його незрівнянно цінну любов, що підтвердилася у жертві Його Єдиного Сина Ісуса Христа, Якому і слава та поклоніння на віки вічні, амінь!

Тієї неділі ми перейшли до останнього розділу Першого послання Петра, в якому містилася і ця істина, і яку проповідував брат Євгеній за своєю чергою. І звичайно ж постійно дякували Господу за все у нашому житті, а особливо за піклування та навчання Його правдивим шляхам.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 15

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0