chapaevka-church

Три величні дії Воскресіння

28.04.19 Пасха у Благодатному3 Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що великою Своєю милістю відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа,
4 на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас,
5 що ви бережені силою Божою через віру на спасіння, яке готове з'явитися останнього часу. (1Петр.1:3-5)

Святкуючи Воскресіння Господа Ісуса Христа, ми кожного разу особливо приклоняємося перед Ним за Його надзвичайну любов, що виявилася у страшних стражданнях на Голгофському хресті та болю від добровільно взятого на Себе нашого гріха. Тому свято Пасхи завжди вміщує і надзвичайну радість перемоги над смертю, і водночас внутрішні переживання й сум за те, якою ціною ця перемога здобута саме для нас.

Коли ми дивимося на текст перших віршів Першого послання ап..Петра, то бачимо, що Воскресіння Господа має три величні й просто необхідні дії для людини. Найперше це її визволення від рабства гріха. Написано, що Він через воскресіння Своє відродив нас із мертвого, до цього, стану. Іншими словами Ісус вирвав нас із ланцюгів смертної гріховності, яка ніколи б не відпустила нас без Божої дії ззовні. Будучи у повній залежності своєї особистої похоті, людина постійно противиться всьому Божому й інакше не може. Вона абсолютно залежна від світу в якому живе і чинить його справи. І тільки завдяки воскресінню Ісуса Христа, що входить у серце людини, і відбувається той надважливий момент нового народження, який змінює її мертвий статус.

По-друге Його воскресіння приносить в наше життя живу надію, надію що є дієвою і ніколи не зникне. Надія що гарантує спасіння і вічне життя. Непорушна надія того, що в Небі на нас чекає спадщина найвищого ґатунку. Спадщина, яка є нашою поправу, як дітей Божих і спадкоємців Його.

А ще ми стали жити новим життям, прославляючи Бога за Його силу, бо це тільки Господня заслуга у нашому відродженні та новому житті у Христі.

При цьому підкреслюється, що надходить все це нам виключно через нашу віру, тобто коли ми приймаємо пропозицію Христової благодаті. Та при цьому віру потрібно берегти й зрощувати через постійне сприйняття волі Господа. Батько безперервно працює над нашою вірою, бо вона повинна рости. Можливо часто нам видається така турбота неприємною чи тяжкою, проте Він добре знає що і як має вплив на наші зміни до кращого.

Тому в той день святкування Воскресіння Ісуса Христа, всі присутні у зібранні дякували Господу за Його безцінну Жертву на хресті, а також за ті дії, які принесло Його воскресіння у наше життя. А ще просили помочі у зростанні особистої віри, щоб вона все більше прославляла нашого Спасителя.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0