chapaevka-church

Умови здійснення потрібного

19,06,19 Свято Сходження Духа Святого38 Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його.
39 Це ж сказав Він про Духа, що мали прийняти Його, хто ввірував у Нього. Не було бо ще Духа на них, не був бо Ісус ще прославлений. (Iван.7:38-39)


Коли у мого авто була проблема із відсутністю номеру на шасі, це стало неможливим фактом для його реєстрації у Сервісному центрі МВС. Іншими словами, у правовому полі нашої держави, авто було не придатним для використання. Щоб отримати Українську реєстрацію, потрібно було, щоб номер існував, а для того, щоб відновити зниклий номер у Науково-дослідницькому бюро судових експертиз, потрібно було мати українську реєстрацію. Виникло таке собі замкнуте коло. Тоді настав час особливих молитов та багатьох пошуків правових шляхів вирішення цієї проблеми. І ось, дякуючи Господу і всім, хто молився за мою "біду", з'явився шанс зареєструвати автомобіль, але спочатку потрібно було пройти експертизу на підтвердження того, що шасі не від’єднувалося від кузова і номер не був пошкоджений механічним способом, а причиною його відсутності, - стало знищення корозією металу. Лише пройшовши дану експертизу і отримавши відповідний сертифікат, авто нарешті зареєстрували і видали українські номерні знаки, щоб в подальшому відновити і номер шасі.

Ця моя життєва історія дуже добре ілюструє ту умову, завдяки якій стає можливим знаходження Духа Святого в людині. Для того, щоб це відбулося і Дух Божий сповнив серце всякої душі, необхідно, щоб такий обов’язково увірував в Ісуса Христа, як свого особистого Спасителя і Господа життя. Тільки після цього стає допустимим перебування Духа в людині, а разом із тим і всіх відповідних дії, що супроводжують Його присутність там.

Святкуючи тієї неділі Трійцю, ми по-особливому вирізняли суть, роль та значення Святого Духа для людини. Що Його сходження є Небесним планом і принесло нову еру у стосунках Бога із Своїм творінням. Про всі переваги життя, сповненого Духа та необхідності виконання умови для здійснення такого життя. І щоб людина стала справді джерелом випромінювання Божої благодаті на інших, їй потрібно бути вільною від гріха та повністю відданою Христу. Так Спаситель прославляється в людині, а "ріки живої води" стають звичайним явищем в її житті.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 44

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0