chapaevka-church

Панування Божого миру

21,07,19 Богослужіння Церкви Христа Спасителя15 І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте!
16 Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!
17 І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві.
(Кол.3:15-17)


Останній мій випадок на рибалці став дуже доброю ілюстрацією цінності миру в серці людини. Коли в мене є вільний час, я завжди намагаюся поїхати половити "карасиків" у місцевій річці. Напередодні даного випадку я теж рибалив і піймав більше сорока рибин, а при цьому інші чоловіки, що знаходилися зліва і справа від мене, практично не наловили нічого. Окрилений своїм вчорашнім уловом, я наступного дня знову "прилетів" на те місце вже разом зі своїм товаришем. Але побачив, що не тільки моє вчорашнє місце було зайнятим, а й практично вся та ділянка берега. На моє запитання "як ловиться?", - почув жартівливу відповідь - "без тебе ніяк". Спочатку мене й мого компаньйона трохи розстроїло те, що не можемо ловити на "вдалому" місці, та я відразу ж сказав товаришу, що Бог із нами і дасть нам вловити скільки потрібно й де завгодно.
Це виглядало дещо кумедно і водночас дуже натхненно. Розмістившись на краю всіх ми почали ловити карасів і ловили "один за одним", а у всіх інших продовжувалася їхня попередня історія. Такий перебіг подій звичайно ж викликав різну реакцію. Одні нарікали на великі поплавки чи гачки, інші на задавнену манку, дехто на неякісну приманку, а хтось виловлював своє роздратуванням словами: " чи вам там хтось їх чіпляє?!" Один рибачок, що сидів поруч тягнув чималенького карася, але він у нього "зірвався". Думаю ви здогадуєтеся які "міцні" словечка він щосили викрикнув. На це я йому відповів, що треба не лаятися і не вживати таких слів, а дякувати Богу за все і навіть за невдачу. І уявіть собі, він погодився і сказав: "ну добре, дякую Богу". Буквально через декілька хвилин цей чоловік витягнув таку ж велику(як для тієї водойми) рибину і був неймовірно радий та повторив декілька разів "слава Богу!" Звичайно ж він радів успіху і тому хотів благословляти Бога. Після цього він ще не раз говорив погані слова та сердився коли не міг вловити чи зривалася риба.
Мені доводилося не один раз повертатися з рибалки ні з чим, але кожного разу хотілося і я дякував Богу, бо не міг цього не робити, адже Він є мій Спаситель, мій Господь і мій Батько. Коли дивишся на людей, які не знають Христа, як мають знати, то знову й знову переконуєшся в значенні того миру, який Ісус приносить у життя християн. Він не тільки примиряє грішника із святим Богом Своєю Голгофською жертвою, але й вселяє досконалий мир, який діє у всіх ситуаціях життя. Відчуття Його присутності є надзвичайним явищем, що допомагає долати всі неприємності цього світу і наповняє життя правдивим щастям.
Слово Боже закликає нас цінувати цей мир та нести його іншим людям, як найкращий подарунок, який може отримати людина і чого найбільше вона потребує.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0