chapaevka-church

Дарунок із сподіванням

28,07,19 Богослужіння Церкви Христа Спасителя8 Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,
9 не від діл, щоб ніхто не хвалився.10 Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.
(Еф.2:8-10)


Подарунки дарують із певною ціллю. Щоб виразити свою любов чи доброзичливість до рідних, близьких, друзів або можливо до просто знайомих. Інші дарують для того, щоб у подальшому отримати відповідний бажаний результат своїх дій. А коли ми уважно дивимося на дар спасіння у Христі, то можемо побачити і перше, і друге.

Найперше, - це вияв незбагненої Божої любові й доброти до людини, що підтверджується жертвою Сина Його на Голгофі. Це доказ щирого жалю Творця й підтвердження істини про неможливість позбутися трагічної долі всякої грішної душі. Як би не намагалася людина чинити добро, все рівно вона ніколи не стане святою, щоб увійти у присутність Бога для вічного життя. Й тому дар благодаті в Сині Божому непереборно доводить Божу любов й зичення найкращого. "16 А коли ми дізнались, що людина не може бути виправдана ділами Закону, але тільки вірою в Христа Ісуса, то ми ввірували в Христа Ісуса, щоб нам виправдатися вірою в Христа, а не ділами Закону. Бо жодна людина ділами Закону не буде виправдана! (Гал.2:16); 16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.(Iван.3:16)"

А по-друге, - це сподівання Бога, що людина правильно віднесеться до запропонованого подарунку та вчинить вірно із ним. Потрібно не лише прийняти це вираження Небесного співчуття, але й відповідно цінувати його. Шанувати Бога всією своєю поведінкою, Який став ініціатором і причиною вічного щастя, - є головним стимулом кожного правдивого християнина. Слухатися волі Отця, що записана у Слові Його, - є найкращою демонстрацією свого благоговіння і своєї вдячності своєму Спасителю.

Тієї неділі не один раз проголошували цю істину в зібранні церкви Христа Спасителя та закликали віддавати славу лише Богові все своє життя. "20 Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!" (1Кор.6:20)


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0