chapaevka-church

Перевірка на правдивість

18,08,19 Зібрання у Квітневому
1 Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з'явилося в світ.
2 Духа Божого цим пізнавайте: кожен дух, який визнає, що Ісус Христос прийшов був у тілі, той від Бога.
3 А кожен дух, який не визнає Ісуса, той не від Бога, але він антихристів, про якого ви чули, що йде, а тепер уже він у світі.
4 Ви від Бога, дітки, і ви перемогли їх, більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі.
5 Вони від світу, тому то говорять від світу, а світ слухає їх.
6 Ми від Бога, хто знає Бога, той слухає нас, хто не від Бога, той не слухає нас. Цим пізнаємо Духа правди та духа обмани.
(1Iван.4:1-6)


Ми постійно зустрічаємося із моментом необхідності перевірки на правдивість того чи іншого. Підробки або фальшивки людина зустрічає дуже часто на своєму шляху. Це може стосуватися самих різних речей і ситуацій. Добре коли вони не мають дуже важливого значення, але якщо "липа" може не тільки засмутити, а й нашкодити здоров'ю чи завдати великого удару в житті, тоді це вже над серйозно. Тому-то мудрі люди намагаються ретельно дослідити наявне питання, перш ніж його надбати чи прийняти в своє життя. Але коли питання стосується Божих істин, то це вже питання особливого значення, адже вони можуть мати вічну цінність(Матв.6:19-21).

Апостол Іван зіткнувся із проблемою фальсифікату, що входив у церкву Ефеса, несучи вчення гріховного світу й за яким стояв дух антихриста. Таким чином особистість Ісуса Христа спотворювалася, сповіщаючи перекручену природу Сина Божого. І головним чином це навчало хибному відношенню людини до Спасителя. Не дивно, що така річ може стати величезною проблемою в житті, а декому і у вічності.

Христос, – Господь мого життя і моєї душі, ось що лежить в основі звернення Івана, натхненного Духом Святим. Тільки визнаючи повновладним Паном свого життя Ісуса, людина може знаходитися у вірному напрямку свого земного слідування. І тільки Слово Його є єдиним тестом, що може дати правдиву відповідь на питання правдивості всіх обставин життя. Щоб не виникало перед нами, ми можемо і повинні вдатися саме до такої перевірки, щоб не попастися на хибні виверти сатани.

Про це ми говорили в зібранні церкви села Квітневого, яку з милості Господа, змогли відвідати тієї неділі.

Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя! (1Iван.5:20)

47 Хто від Бога, той слухає Божі слова… .(Iван.8:47)


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0