chapaevka-church

Впевненість у надії

01,09,19 Служіння Церкви Христа Спасителя6 Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя, бо від Нього надія моя!
7 Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюсь!
8 У Бозі спасіння моє й моя слава, скеля сили моєї, моє пристановище в Бозі!
(Пс.61:6-8)


Цар Давид не раз зіткався з проблемою зради близьких та загрозою життю від ворогів. Але він виходив переможцем із таких ситуацій завдяки справжній довірі та повній надії на Господа. У цьому уривку з його псалма ми знову бачимо, що Давид не тільки сам робив так, але й закликає чинити надію на Бога, як вірного й непохитного помічника людини всіх нас.

Надіятися тільки на Бога, означає, що саме Він є Тим, Хто не тільки не зрадить, але й є істинним джерелом спасіння, допомоги та благословення. Цар проголошує істину Його всемогутньої та всевладної природи. Він є єдино-дійсне спасіння душі людської й своєчасна допомога у всіх дорогах її.

Сьогодні ми також зустрічаємося і із зрадами, і з загрозами, і з самими різними проблемами та нападками ворогів. Цьому звичайно не доводиться дивуватися, адже Слово навчає нас тому: " 12 Та й усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, будуть переслідувані."(2Тим.3:12). Це не дивно, що людина зазнає кривди від інших бо вона є слабкою та гріховною. Світ є повною протилежністю всього Божого і він чинить зле всім вірним дітям Божим. Але у всіх ситуаціях ми маємо вірного, незрадливого, всесильного та всемогутнього Господа своєї душі і свого життя, - Ісуса Христа. 15 Бо ми маємо не такого Первосвященика, що не міг би співчувати слабостям нашим, але випробуваного в усьому, подібно до нас, окрім гріха. "16 Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті, щоб прийняти милість та для своєчасної допомоги знайти благодать". (Євр.4:15,16)

Ця істина лунала в тому недільному зібранні церкви й закликала завжди бути впевненим у Господній допомозі і таким чином виражати й свою вірність Христу та воздавати славу тільки Йому!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 19

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0